Adventni venčki 2012

V okviru tedna Karitas smo v naši župniji tudi letos  izdelovali adventne venčke. Župljani so lahko venčke nabavili po maši na prvo adventno nedeljo. Izkupiček se nameni za potrebe Karitas: za pomoč Miklavžu pri nakupu daril za otroke in za obdarovanje starejših za božič. Dobro delo so storili tisti, ki so venčke izdelovali in tisti, ki so venčke  kupili.

Tudi letos so otroci iz OŠ Gomilsko naredili prisrčne novoletne voščilnice, člani Turističnega društva Gomilsko, pa so skupaj s člani ŽPS Gomilsko, s toplim čajem  poskrbeli , da nas ni zeblo. Tako smo se vsi za nekaj časa zadržali pri stojnicah in malo poklepetali.

V teh mrzlih dneh vabimo vse župljane, da se po obeh svetih mašah za kratek čas  ustavijo  v župnijskem Domu srečanj, se pogrejejo s čajem in posladkajo s pecivom.