Srečanje starejših

Srečanje starejših je bilo v nedeljo, 29.septembra 2013. Sv. bogoslužje  je tudi letos vodil pater dr. Metod Benedik iz Celja, na koru pa je prepeval otroški pevski zbor. Pred mašo je bila priložnost za sv. spoved, med mašo pa za prejem sv. bolniškega maziljenja.             Po maši se je srečanje nadaljevalo v župnijskem domu, kjer so naši starejši župljani ob okrepčilu prijetno poklepetali in tudi zapeli. Šopek domačih rož je v znak pozornosti tudi letos prejela najstarejša udeleženka ga. Ivana Strožer.                                              Srečanje je priložnost za prijetno druženje, za poživitev medsebojne povezanosti in duhovno obogatitev. Srečanje obogati tudi tiste, ki sodelujejo pri pripravi srečanja: prispevajo pecivo, pripravijo dvorano, pomagajo pri strežbi ali kakorkoli sodelujejo.