“Drive-in” blagoslov jedil

SPOŠTOVANI !

Cerkve so zaradi zajezitve virusa COVID19 letos zaprte in  ne bo klasične oblike blagoslovitve velikonočnih jedil v župnijski cerkvi, kakor tudi ne pri podružnicah.

DA NE BOMO POPOLNOMA BREZ DUHOVNIKOVEGA BLAGOSLOVA VELIKONOČNIH JEDIL, BO V SOBOTO, 3. 4. 2021 OB 16.URI  PRED DOMOM SREČANJ NA GOMILSKEM V VOŽNJI ( »DRIVE IN«) IN STE PRISRČNO VABLJENI.

Zamišljeno je, da bi posameznik ali več bili v avtu, tudi otroci, v katerih bi imeli košare z velikonočnimi jedili. Med počasno vožnjo ali morda celo malo postanka,  bi se podelil blagoslov. Prostora je dovolj, da bi lahko naredili krog, ali se na kakšen drugačen način umikali drug drugemu. Malo nam je naklonjeno tudi zaprtje ceste, saj ni kakšnega večjega prometa, razen lokalnega in tako bi nam tudi rondo lahko koristil. Z dobro voljo se bomo že znašli in rešili kakšen zaplet.

Želimo vam lepe, mirne in blagoslovljene velikonočne praznike ter polno mero zdravja!    

                            Pobudniki iz vrst ŽPS